+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

З 21 липня 2012 року стартувала Літня школа трудового права, організована Агентством з розвитку приватної ініціативи та управлінням у справах сім’ї та молоді Івано-Франківського міськвиконкому.

Школа сала результатом спільної роботи організацій, що об’єдналися в коаліцію з питань трудових відносин проекту «Правова країна», зібравши дітей та молодь з Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Сумської та Київської областей, які завершують своє навчання у школах чи вищих навчальних закладах та планують розпочинати свій трудовий шлях. Це в основному представники малозабезпечених родин або активні та творчі молоді люди, що прагнуть не розчаруватися у трудовій діяльності та побудувати конструктивні взаємини з працедавцями або ж підлеглими в майбутньому.

В рамках Школи буде проведено тренінг «Я влаштовуюся на роботу», в основу якого покладено комплекс юридичних та психологічних знань з питань трудових відносин, проблеми першого робочого місця, толерантності, особистісного розвитку.

Тренери школи – досвідчені експерти з різних регіонів України та студенти, члени юридичної клініки Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, розробили навчальний блок тренінгу поєднавши інтерактивні рольові ігри, психологічні тести, дебати з юридичним консультуванням безпосередньо в літньому таборі в Карпатах на Івано-Франківщині, де й проходить школа.

Проект «Літня молодіжна школа трудового права» здійснюється за співфінансування проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна» (компанія MSI, Агентство США з міжнародного розвитку у партнерстві з Міністерством юстиції України).вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи