+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

30-31 травня 2012 року у м. Яремче Івано-Франківської області відбудеться зустріч коаліції громадських організацій з питань трудових відносин проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності громадян «Правова країна», що здійснюється в Україні за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), «Менеджмент Сістемс Інтернешнл» (MSI).

Коаліція громадських організацій з питань трудових відносин є неформальним об’єднанням громадських організацій, незалежних профспілок, юридичних клінік України, які об’єдналися для сприяння забезпеченню прав людини у сфері трудових відносин, покращенню доступу до правосуддя та підвищенню правової обізнаності, вдосконаленню правового регулювання та юридичної практики у сфері трудових відносин, реалізації та захисту трудових прав громадян, діалогу між учасниками трудових правовідносин шляхом надання консультацій, правової освіти, складання документів, представлення інтересів та медіації на основі пріоритетів верховенства права і прав людини. Діяльність коаліції координує «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківськ).

До Яремче 30 травня прибудуть представники 19 партнерських організацій з 12 областей України. Під час зустрічі заплановано обговорити зміст, напрямки та формат співпраці організацій по завершенні проекту «Правова країна». Партнери коаліції матимуть нагоду презентувати напрацювання організацій у сфері забезпечення доступу малозабезпечених громадян України до правосуддя та правових послуг, разом з представниками донорської організації (MSI) визначать процедури подальшої співпраці коаліції. Учасники зустрічі сформують концепції спільних адвокасі-ініціатив в напрямку покращення трудового законодавства, захисту інтересів суб’єктів трудових відносин, розглянуть інші важливі для спільної діяльності питання.

Проект «Правова країна» забезпечив створення та підтримує діяльність трьох коаліцій/мереж організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту права власності, трудових відносин та охорони здоров’я. З детальною інформацією про діяльність проекту можна ознайомитися на веб-сторінці: pravovakrayina.org.ua.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи