+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» продовжує реалізацію програм та проектів, спрямованих на впровадження енергоефективності. Зокрема банк реалізує Програму енергоефективності в Україні для середньо- та довгострокового кредитування сегмента малого та середнього бізнесу, що спільно реалізується з Європейським банком реконструкції та розвитку. Крім того, спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку компанія виконує Проект з енергоефективності для суб’єктів господарської діяльності, комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування з метою реалізації інвестиційних проектів сталої енергетики.


В рамках Програми енергоефективності в Україні надається фінансування для реалізації проектів промислової енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії на суму до 3 млн. дол. США терміном до 5 років. У липні інвестиційні кредити за Програмою енергоефективності ЄБРР були надані Укрексімбанком декільком малим сільськогосподарським підприємствам.

За Програмою енергоефективності в Україні Укрексімбанком профінансовано вже десятки проектів, зокрема, у сільськогосподарській, переробній та харчовій галузях: хлібозаводи, кондитерські та борошномельні підприємства, виробництво фруктових соків та пива, сирзаводи тощо.

В рамках Проекту з енергоефективності спільно з МБРР надається фінансування проектам, що спрямовані на підвищення ефективності споживання енергіїна суму до 30 млн. дол. США терміном до 10 років.

Більш детальну інформацію щодо отримання кредитів в рамках зазначених програм, вимог щодо переліку необхідних документів можна отримати на сайті www.eximb.com.

Аплікаційні форми для отримання кредиту можна завантажити тут.

Довідка:
Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України»– універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи