+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Проект «Доступ до правосуддя та правової обізнаності громадян в Україні «Правова країна» висловив подяку ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за участь у ток-шоу «Якісна та ефективна безоплатна правова допомога в Україні – це реальність!» на Закарпатському державному телеканалі Тиса-1. В ток-шоу взяла участь директор ГО АРПІ, як координатор коаліції з питань трудових відносин в рамках «Правової країни».

Шановні друзі та колеги!

Дозвольте ще раз щиро подякувати Вам за Вашу активну участь у ток-шоу «Якісна та ефективна безоплатна правова допомога в Україні – це реальність!» на Закарпатському державному телеканалі Тиса-1. Наше ток-шоу вже наразі здобуло популярність та викликало резонанс у партнерів та громадськості.

Від команди Проекту USAID «Правова країна» дякуємо Вам усім за Ваш час, змістовні виступи про Вашу діяльність та історії успіху, а також про ефективну співпрацю в рамках Всеукраїнської коаліції з надання безоплатної правової допомоги.

Наразі знайти інформацію про ток-шоу, а також завантажити його можна на нашому веб-сайті - pravovakrayina.org.ua.

Крім того, ток-шоу можна продивитися в записі на офіційному веб-сайті телеканалу - Тиса1, а також завантажити за лінком.

Ще раз Вам дякуємо за наше гарне співробітництво та за те, що разом працюємо над забезпеченням рівного доступу до правосуддя, популяризації Коаліції та якісних безоплатних правових послуг в Україні.

З великою повагою та теплими побажаннями!
Світлана Слабінська
Менеджер проекту «Правова країна зі зв’язків із громадськістю»вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи