+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

За повідомленням державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», 26 вересня 2013 року відбулося засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

На засіданні було розглянуто та схвалено результати проведення загальнодержавного етапу Конкурсу у 2013 році, визначено переможців, лауреатів і фіналістів та затверджено робочу програму проведення фінальних заходів Конкурсу.

До участі у загальнодержавному етапі Конкурсу Регіональними конкурсними комісіями від регіонів загалом було рекомендовано біля 300 підприємств – переможців регіональних етапів.

Підтвердило свою участь на загальнодержавному етапі Конкурсу 246 підприємств різних галузей економіки з 272 видами продукції. 21 підприємство надало до участі у загальнодержавному етапі Конкурсу по 2-3 види продукції (товарів, робіт, послуг).

У розрізі номінацій:

  • продовольчі товари – 117 видів,
  • промислові товари для населення – 51 вид,
  • товари виробничо-технічного призначення – 56 видів,
  • вироби народних художніх промислів – 3 види,
  • роботи та послуги – 45 видів.

У розрізі категорій:

  • 128 малих підприємств (52%),
  • 59 середніх підприємств (24%),
  • 59 великих підприємств (24%).

Згідно з Програмою проведення Конкурсу було сформовано 28 експертних груп для проведення оцінювання якості продукції (товарів, робіт, послуг) учасників Конкурсу безпосередньо з виїздом на підприємства. Продукція (товари, роботи, послуги) оцінювалася за основними та додатковими критеріями. За результатами огляду продукції (товарів, робіт, послуг) на підприємствах експертними групами складено відповідні експертні висновки за встановленою формою.

Фінальні заходи Конкурсу у 2013 році (національна виставка «100 кращих товарів України» та церемонія нагородження учасників) відбудуться 1-2 листопада поточного року у приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Продукція підприємств Івано-Франківської області увійшла до фіналу Конкурсу.

Переможцем у номінації «Промислові товари для населення» визнано пральну машину Electrolux EWS 1256 EGU від ТзОВ «Електролюкс Україна».

Лауреатом у номінації «Продовольчі товари» стали рослинні олії від ПП «Науково-виробнича фірма «Елітфіто» та вода питна «Карпатська долина» від ТзОВ «Карпатські джерела».

До 30-ки фіналістів у номінації «Продовольчі товари» увійшла вода «Девайтіс» (0,5 л скляна пляшка) від ТзОВ «АРІОН».вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи