+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

20 листопада 2013 в місті Братислава (готель «City Hotel Bratislava») буде проводитись сьома Словацька коопераційна біржа.

З 2007 року Словацька коопераційна біржа є щорічною зустріччю словацьких та іноземних підприємців, яку організовує Словацьке агентство з розвитку інвестицій та торгівлі (SARIO) під патронатом Міністерства економіки Словацької Республіки.

Цей міжнародний захід направлений на двохсторонні переговори між словацькими та іноземними компаніями з метою започаткувати нові ділові відносини і допомогти словацьким компаніям з виходом на глобальний ринок. Словацька коопераційна біржа є найбільшим щорічним заходом організованим SARIO і дає унікальну можливість малим та середнім підприємствам знайти нові бізнес-можливості за кордоном.

З моменту створення Словацька коопераційна біржа надала можливість поєднати торговий та виробничий потенціал 711 компаній із 30 країн (385 іноземних і 326 словацьких).

Основна місія Словацької коопераційної біржі - це презентація субпідрядних пропозицій, партнерств, тендерів, резервних виробничих потужностей, запитів зі створення спільних підприємств із зарубіжними партнерами і пошук коопераційних партнерів особливо в машинобудуванні, енергетиці Шоста Словацька коопераційна біржа відбулась в місті Нітра з 13 по 14 листопада 2012 року і була організована за співпраці з Посольством Болгарії і Регіоном Кошице. Захід став продовженням традиції п’яти успішних бірж які проводились в містах Тренчин, Банска Бистріца, Прешов, Нітра і Жиліна викликавши інтерес зі сторони підприємців, торгових палат а також бізнес і професіональних асоціацій. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: http://www.sario.sk/вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи