+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Працівники Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку презентували інвестиційний потенціал Івано-Франківської області та роботу центру під час міжнародної конференції 28 лютого 2014 року в м. Івано-Франківську.

Захід став офіційним початком проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», що виконується в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Виконавцями проекту та організаторами конференції є Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини та Центр розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту Румунії. 

Серед учасників конференції – представники органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств малого та середнього бізнесу, бізнес-асоціацій та фонду підтримки підприємництва, бізнес-центрів, інших громадських організацій Івано-Франківської області та повіту Марамуреш (Румунія).

Програма заходу також включала презентацію самого проекту, інвестиційного потенціалу повіту Марамуреш Румунії, діяльності партнерів проекту, а саме Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту, презентацію діючих інноваційних інвестиційних проектів ТОВ «Сонячна електростанція «Богородчанська – 1», ТОВ «Мікрол» з України та Центру технологічного розвитку з Румунії.

Довідково:

Проект «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні» охоплює територію Івано-Франківської області (Україна) та повіту Марамуреш (Руимунія).

Цільовими групами проекту є представники малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування та потенційні інвестори.

Основними завданнями проекту є:

  1. Оцінка інвестиційного потенціалу малого та середнього бізнесу в Карпатському регіоні шляхом проведення аналітичного дослідження та соціологічного опитування для ефективного прикордонного інвестування і створення сприятливого інвестиційного клімату в Карпатському регіоні.
  2. Підвищення рівня навичок та знань місцевих державних службовців, малого та середнього бізнесу через навчальні програми.
  3. Створення спільного інформаційного простору та більш позитивного іміджу Карпатського єврорегіону на регіональному та міжнародному ринку.
  4. Підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної та інноваційної діяльності Карпатського регіону через організацію та проведення Міжнародного інвестиційного форуму.

Термін реалізації проекту 20 місяців.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи