+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Івано-Франківський регіональний центр з інвестицій та розвитку долучився до реалізації проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Метою проекту є зміцнення соціально-економічного розвитку в Карпатському регіоні (як з української, так і з румунської сторони). Досягнути поставленої мети планується шляхом налагодження співпраці між малими та середніми підприємствами, а також створення сприятливого інвестиційного клімату в межах прикордонного регіону України і Румунії, покращення його іміджу через транскордонне співробітництво.

В межах проекту створена експертна група, в складі якої працює представник Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку. Так, 27 червня 2014 року в м. Івано-Франківськ вдруге відбулося засідання експертної групи. Під час засідання членам експертної групи презентовано аналітичне дослідження інвестиційного середовища Івано-Франківської області, а також результати анкетування керівників малих та середніх підприємств з визначення можливостей, ризиків та перешкод для інвестиційної діяльності в прикарпатському регіоні. Також членами експертної групи опрацьовано результати SWOT-аналізу інвестиційної привабливості Івано-Франківської області, розглянуто рейтинг інвестиційної привабливості регіонів України, в якому Прикарпаття посіло ІІ місце, та успішний досвід реалізації інвестиційних проектів (кращі практики). Як наслідок, заплановано видати тримовну промоційну брошуру про інвестиційну привабливість регіону, а також тримовний посібник з кращих практик залучення інвестицій. 

  вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи