+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

В області видано дорожню мапу інвестора - орієнтир в країні місцевого бізнесу.

Мапа скерує бажаючих інвестувати на Прикарпатті від реєстрації підприємницької діяльності, оформлення найманих працівників, отримання дозвільно-погоджувальної документації, оподаткування та митних відносин до державних гарантій і сприяння для інвесторів.

Передусім публікація адресована вітчизняним та іноземним бізнесменам, власникам та керівникам підприємств. Стане також в нагоді тим, хто ще не визначився з розміщенням капіталу та вишукує і вивчає такі можливості.

Упорядниками мапи інвестора проаналізовано чинне законодавство України, місцеві нормативно-правові документи щодо основних аспектів господарювання та інвестиційної діяльності, а також дотичні відомості з офіційних джерел.

За словами директора ГО "Агентство з розвитку приватної ініціативи" Лади Маланій, за декілька місяців для створення мапи спеціалісти Агентства обробили чималий масив інформації. Матеріали актуалізовано станом на червень 2014 року. Стисла, але містка інформація дозволить оперативно і якісно прийняти рішення про ведення бізнесу в регіоні та виробити належні алгоритми дій. Майже чверть дорожньої мапи інвестора – це ілюстративні матеріали по кожному з 14-ти районів та 5-ти міст обласного значення, де читач, зокрема, зможе знайти контакти основних потрібних бізнесу організацій.

 Довідково:

Видання підготовлено в рамках проекту «Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько-український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с.Зелене) Верховинського району Івано-Франківської області та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш, Румунія», що реалізовувався в рамках Програми Прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна» на 2007 – 2013 роки (www.huskroua-cbc.net) і був фінансований з фондів Європейського Союзу через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства.

 

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи