+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Де народжується європейська якість в Україні? На заводі Electrolux в Івано-Франківську! Саме тут збирають європейські пральні машини, в яких є українська душа.

На заводі налагоджено новий цикл виробництва пральних машин Electrolux та Zanussi – від виготовлення корпусу та барабану до фарбування та збирання.

Зараз тут працює близько 200 працівників, які виробляють 600 машин на день. Тобто кожен працівник прикарпатського заводу за один робочий день забезпечує пральною машиною Electrolux три українські сім’ї. 

За час роботи заводу було створено понад 600 тисяч одиниць техніки для українських, польських, італійських та європейських споживачів.

- Після придбання заводу ми повністю оновили технічне обладнання? – зазначає директор заводу Electrolux у м. Івано-Франківськ. - Тому на заводі в Івано-Франківську, як і на інших потужностях Electrolux, наприклад, у Польщі, використовується найновіше обладнання, що відповідає найсуворішим міжнародним нормам якості та безпеки.

Що цікаво, саме на івано-франківському заводі вперше було інтегровано українську мову в панель керування пральною машиною Electrolux.

 

 

 

        

 


вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи