+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Оголошено конкурсний відбір менеджерів для проходження стажування у Німеччині в рамках програми «Fit for partnership with Germany» на 2015 рік. 

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна Fit for partnership with Germany. Стажування у Німеччині здійснюється за кошти уряду Німеччини. У 2015 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за двома напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація з галузевою специфікою (енергоефективність в промисловості, будівництві, санації будівель і споруд, поновлювані джерела енергії, охорона здоров'я, аграрний сектор).

До стажування запрошуються молоді керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву українських підприємств, що планують зовнішньоекономічну діяльність. 

З вимогами до кандидатів, переліком необхідних документів та графіком інтерв’ю можна ознайомитися за цим посиланням

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи