+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

21 жовтня відоме рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про визначення довгострокового рейтингу інвестиційної привабливості Івано-Франківська за шкалою рейтингів інвестиційної привабливості на рівні uaINV4. Визначений рівень рейтингу означає, що місто характеризується високим рівнем привабливості для здійснення інвестицій. Чутливість вкладень до інвестиційних ризиків є низькою.

З цієї нагоди у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради відбулась прес-конференція, в якій взяли участь Марина Проценко– генеральний директора агентства «Кредит-Рейтинг» та Ольга Шубіна – заступник генерального директора агентства «Кредит-Рейтинг». Міському голові було вручено відповідний Сертифікат. 

Для визначення рейтингу фахівці агентства аналізували складові, що відображають умови, в яких відбувається діяльність інвесторів, а саме інвестиційного потенціалу та інвестиційного ризику. Були охарактеризовані основні фактори, які визначають інвестиційну привабливість міста.

Крім того, на прес-конференції було презентовано інвестиційний паспорт міста, розроблений спільними зусиллями агентства та виконавчої влади міста з метою представлення потенційним вітчизняним та зарубіжним інвесторам, які розглядають можливість інвестування в економічну та соціальну сфери господарства міста. У паспорті викладено інформацію щодо соціально-економічного розвитку міста, основні напрямки діяльності міської влади, особливості регулювання інвестиційної діяльності в місті, регулювання земельних відносин та відносин щодо надання у користування об’єктів комунальної власності, наведено перелік інвестиційних проектів та наявних вільних виробничих площ. 

За словами генерального директора рейтингового агентства Марини Проценко «Івано-Франківськ є одним з найбільш динамічних міст в регіоні. Місто постійно працює над підтриманням інвестиційно-привабливого іміджу, свідченням чого є зростання прямих іноземних інвестицій. Надання інвестиційного паспорту інвесторам є одним із факторів інвестиційної відкритості та прозорості влади міста, буде сприяти активізації співпраці з інвесторами, оскільки є інструментом, що дозволяє неупереджено презентувати місто перед потенційними інвесторами».

Місто Івано-Франківськ – місто обласного значення, важливий промисловий, туристичний та транспортний центр Західної України. Місто є одним із чотирьох українських міст, які удостоєні високих нагород – Європейського диплому, Почесного Прапора та Почесного Знака Ради Європи. З 2015 року місто входить до п’ятірки претендентів на отримання найвищої нагороди ПАРЄ – Європейського призу.

З 2012 року в місті підтверджено запровадження системи управління якістю у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.

Для довідки:

Агентство «Кредит-Рейтинг» співпрацює з м. Івано-Франківськ з 2005 року, коли було вперше визначено кредитний рейтинг боргового зобов’язання міста. Протягом десяти років рейтингове агентство підтримує кредитні рейтинги міста на інвестиційному рівні в категорії uaBBB за національною шкалою кредитних рейтингів. 

Агентство «Кредит-Рейтинг» - перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, що надає послуги в області незалежної оцінки об’єктів рейтингування з визначенням рейтингів за Національною рейтинговою шкалою. З початку своєї діяльності рейтингове агентство визначило понад 1200 рейтингів. Окрім клієнтів корпоративного та фінансового сектору, агентство працювало з 30 містами України.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи