+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

За повідомленням Івано-Франківської обласної державної адміністрації, в серпні 2013 року делегація з Івано-Франківська, яку очолював голова ОДА Михайло Вишиванюк, відвідала місто Едмонтон провінції Альберта, Канада.

За результатами поїздки було досягнуто ряд домовленостей та підписано Меморандум про взаєморозуміння між Івано-Франківщиною та Альбертою.

Започаткована співпраця триває. На запрошення голови ОДА Михайла Вишиванюка на Прикарпаття прибув директор з торгівлі та інвестицій Міністерства з міжнародних  і міжурядових відносин  уряду провінції Альберта Лоран Оже.

Головна мета візиту представника Альберти на Прикарпаття – це визначення подальших кроків щодо активізації міжрегіональної співпраці згідно з Меморандумом.

Під час зустрічі Михайла Вишиванюка та Лорана Оже йшлося про реальні можливості для інвестиційної діяльності зокрема в галузі сільського господарства, нафтовій сфері, галузі туризму, медицини та освіти.«Візит Лорана Оже добавить динаміки в розвиток наших відносин, – наголосив Михайло Вишиванюк. – Я переконаний, що обмін досвідом дасть поштовх до ще більш конструктивного розвитку в різних галузях Прикарпатського краю».Представник провінції Альберта Лоран Оже приїхав на Прикарпаття, щоб ознайомитись з інвестиційним потенціалом області, адже одним з основних завдань Міністерства міжнародних та міжурядових відносин уряду Альберта відповідати за інвестиційно-привабливі пропозиції та розвиток торгівлі і послуг на цільових міжнародних ринках.

Джерело інформації: http://www.if.gov.ua/?q=news&id=20581вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи