+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

29 жовтня 2013 року у м. Київ представники Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку та Івано-Франківської обласної державної адміністрації взяли участь у презентації результатів аналітичного дослідження «Інвестиції – шлях до ефективного економічного розвитку територій: кращі практики, бар’єри та перешкоди і способи їх подолання (на прикладі Дніпропетровської та Львівської областей)».

 Під час заходу було представлено аналіз стану інвестиційного середовища Дніпропетровської та Львівської областей, вплив низки чинників на інвестиційну привабливість регіонів, а також презентовано рекомендації, які органи влади різних рівнів зможуть застосовувати для активізації інвестиційної діяльності та забезпечити приплив інвестицій в кожний окремий регіон.

Підготовлені пропозиції за результатами дослідження та аналізу стану інвестиційних потенціалу, клімату та привабливості Дніпропетровської і Львівської областей, мають стати прикладом механізмів і підходів для застосовування в будь-якому регіоні України.

30 жовтня 2013 року представники Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку взяли участь у навчальному семінарі «Стратегія залучення прямих іноземних інвестицій».

Навчання проводили консультант «Foreign investment partnership associates» (Canada) Джордж Вудс та консультант «Regina Regional Opportunities Commission» (Canada) Двайт Мерсер, які поділилися досвідом роботи з інвесторами в Канаді та продемонстрували основні методи і механізми роботи в напрямку створення позитивного іміджу регіонів та умов для залучення інвестицій.

 «Прямі іноземні інвестиції є частиною активів для розвитку. Також ключовими аспектами нарощування інвестиційного потенціалу регіонів мають стати доступ інвесторів до ринків, доступ до природних ресурсів, висока рентабельність та доступ до стратегічних ресурсів. Саме ці фактори спрямують іноземні інвестиції в Україну», – підкреслив Д. Вудс.

Також, Джордж Вудс, презентував Стратегію залучення прямих іноземних інвестицій (далі - ПІІ) та цілі національного розвитку у якій наголосив на основних складових такої стратегії, а саме оцінка потреб і потенціалу регіону, визначення цільових галузей і ключових ринків, розробка маркетингової стратегії та викладення стратегії ПІІ у вигляді документу.

 

Довідково:

Дослідження «Інвестиції – шлях до ефективного економічного розвитку територій: кращі практики, бар’єри та перешкоди і способи їх подолання (на прикладі Дніпропетровської та Львівської областей)» проводив Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) у рамках співпраці Державного агентства з інвестицій на управління національними проектами України та Проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ) у 2013 році.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи