+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Семи українським авіаційним перевізникам надано права на експлуатацію в регулярному сполученні 23 внутрішніх та 29 міжнародних повітряних ліній. Відповідне рішення Комісії з формування та реалізації державної політики щодо експлуатації повітряних ліній затверджено наказом Міністерства інфраструктури від 10 червня 2014 року № 242.

 

Відтак Комісія надала права авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» у регулярному міжнародному сполученні виконувати повітряні перевезення з Києва до Нахічеваня та Ленкораня(Азербайджан), а також із Харкова та Львова до Батумі (Грузія).

«Дніпроавіа» надано право здійснювати регулярні рейси за 20 лініями з регіональних аеропортів Харків, Івано-Франківськ та Дніпропетровськ. Програму польотів за наданими правами цей перевізник розпочав вже цього місяця. Зокрема, «Дніпроавіа» дозволено здійснювати авіаперевезення з Харкова до Єревана (Вірменія), Тбілісі, Батумі і Кутаїсі (Грузія), Бургаса і Варни (Болгарія), Баку (Азербайджан), Москви (РФ), з Івано-Франківська – до Відня (Австрія), Варни і Бургаса (Болгарія), Тель-Авіва (Ізраїль), Мілана (Італія), Риги (Латвія), Гамбурга (Німеччина), Бухареста (Румунія), Варшави (Польща) і Санкт-Петербурга (РФ), з Дніпропетровська – до Бургаса та Варни (Болгарія).

Авіакомпанія «Ян Еір» отримала право на міжнародні польоти з Києва до Ларнаки (Кіпр) і Батумі (Грузія), на внутрішні – з Києва до Одеси і Харкова.

Перевізнику «UmAir» дозволено експлуатувати маршрут з Києва до Багдада (Ірак).

«Мотор Січ» отримала право на виконання рейсів до столиці України із Запоріжжя, Ужгорода, Луганська, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Донецька, Херсона.

Крім того, у внутрішньому сполученні виконувати польоти за 11 повітряними лініями отримала право авіакомпанія «Атласджет Україна» - з Києва до Львова, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Тернополя, Харкова, Херсона, Чернівців, Донецька, Луганська та Сімферополя.

Компанія «Урга» вже з 18 червня розпочинає польоти за наданим правом експлуатувати лінію Київ-Львів.

Також Комісія надала права авіакомпаніям «Урга» та «Крунк» на виконання польотів за межами України.

Відповідно до наданих Комісією прав на експлуатацію повітряних ліній кожен перевізник формує програму польотів, графік відкриття і виконання рейсів.

Джерело: http://www.mtu.gov.ua/uk/news/42893.htmlвул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи