+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

16 жовтня Держінвестпроект України презентував громадськості першу інвестиційну онлайн-карту України.

При дослідженні  інтерактивної карти, інвестор отримає доступ до об’єктів інвестування: земельних ділянок типу “Greenfield”, об’єктів промислової нерухомості, так званих “Brownfield”, а також інформацію про логістичні та економічні можливості регіонів України.

Також у розрізі регіонів карта подає інформацію про компанії-постачальників, які зацікавлені працювати з іноземними інвесторами, прагнуть вийти зі своєю продукцією на зовнішні ринки чи розширити ці ринки.

Створення інвестиційної онлайн-карти здійснено за фінансування Проекту міжнародної технічної допомоги МЕРМ. 

За словами директора МЕРМ Олександра Кучеренка, в ході спільного формування інвестиційної карти завданням МЕРМ було створити такий он-лайн продукт, який би надавав їй таку форму, аби вона забезпечувала належний зворотній зв'язок. "Під час цієї роботи ми орієнтувалися на міжнародний досвід, зокрема застосовували практику наших канадських колег", - сказав він.

Лінк на інтерактивну карту - http://mled.org.ua:8080/iim (*наразі сайт працює у тестовому режимі, оскільки досі триває його інформаційне наповнення, робоча версія у повному обсязі буде доступною із грудня 2014 року).вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи