+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

17 жовтня на черговому пленарному засіданні обласної ради було затверджено Стратегію розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року.

Проект стратегії готувався робочою групою, чий загальний методологічний та організаційний супровід здійснювався проектом Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

Виходячи з Стратегії, пріоритетами інвестиційної політики області на найближчі роки стануть високотехнологічні галузі, які створюють додану вартість, не шкодячи довкіллю, зокрема, точне машинобудування, приладобудування та виробництво електронної та електротехнічної продукції.

Відтак за цим документом діяльність місцевих органів влади буде спрямовуватися в першу чергу на розбудову транспортної інфраструктури та покращення доступу до регіону. 

З потенційних проектів, які можуть суттєво підвищити інвестиційну привабливість регіону, в Статегії зазначаються: відкриття пункту пропуску через україно-румунський державний кордон та будівництво автомобільної дороги до нього, створення індустріальних та науково-технологічних парків; генеральне планування територій, перспективних для будівництва гірських курортів та розвитку туризму, реконструкція міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ».

Прямим наслідком підвищення інвестиційної активності регіону повинно стати залучення значного обсягу інвестицій та створення десятки тисяч робочих місць.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи