+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

23 - 24 червня 2015 року в Івано-Франківську відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Інвестиції в Карпатський регіон», до участі у якому запрошуються малі та середні підприємства, органи місцевої влади, дипломатичні місії та торгові представництва, потенційні інвестори.

Форум проходитиме у рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. 

Головна мета форуму – презентація інвестиційного потенціалу та інвестиційних проектів (пропозицій) малих та середніх підприємств Івано-Франківської області й повіту Марамуреш (Румунія), пошук інвесторів та залучення інвестицій, налагодження нових ділових зв’язків між учасниками. Форум стане доброю можливістю підприємствам продемонструвати свій потенціал, запропонувати свої проекти та ідеї, встановити прямі ділові контакти та обмінятися досвідом.

Термін проведення форуму: 23- 24 червня 2015 року. 

Місце проведення форуму: Готель «Надія», вул. Незалежності, 40, м. Івано-Франківськ, Україна. 

Учасникам форуму пропонується: мати інформаційні матеріали і презентації підприємств та бізнес-пропозицій в друкованому й електронному вигляді.

Цільова територія Карпатського регіону, з якої запрошуються представники малих і середніх підприємств та органів влади: Івано-Франківська область, повіт Марамуреш

Витрати: організатори забезпечують роздатковими матеріали, проживання та харчування учасників форуму.

Для участі у форумі необхідно подати заповнену реєстраційну форму з позначкою «Заявка на участь у міжнародному інвестиційному форумі» вказавши наступні дані: назва підприємства (організації); ім’я та прізвище учасника (на українській та англійській мовах); посада учасника; адреса підприємства (організації); електронна пошта та  номер телефону учасника, а також обрати тематичну секцію (відмітити одну секцію), в якій плануєте взяти участь: промисловість та енергозбереження; агропромисловий комплекс; туризм.

Інформацію необхідно подати в письмовій формі до 5 червня 2015 року на адреси організаторів форуму: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, вул. Дністровська, 26,   м. Івано-Франківськ, 76018 та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи