+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Експерти Агентства надали допомогу з бізнес-планування для створення нового підприємства з виробництва та дистрибуції кави у місті Івано-Франківську.

 

 

Молодий Івано-Франківський підприємець Тарас Бойчук та компанія його однодумців звернулися до Агентства з розвитку приватної ініціативи з ідеєю заснування економічно ефективного підприємства, основним родом діяльності якого буде не тільки стандартна дистрибуція, а й виробництво, коли можна повністю контролювати процес створення високоякісного продукту від моменту підбору сировини до моменту отримання готового продукту кінцевим споживачем.

Експерти Агентства допомогли оцінити тенденції ринку, тоді було вирішено зосередити свою увагу на сфері харчування, зокрема, на виробництві кави, адже засновники бізнесу ставлять за мету не лише отримання прибутку, а й розвиток кавової культури у місті Івано-Франківську та в Україні в цілому. Поєднання прагматичних цілей та високої місії допомогло сформувати ідею Coffee Lab Roasters. Наступним кроком була підготовка бізнес-плану за участі Агентства. Це озброїло команду для успішного старту 13 листопада 2015 року.

Директор Coffee Lab Roasters Тарас Бойчук так описує свою молоду компанію:

«За неповний рік роботи ми напрацювали мережу споживачів та завоювали прихильність декількох найкращих кав’ярень Івано-Франківська. Для нас процес обсмажування і приготування кави – це ціле мистецтво, саме тому ми ставимося до нього з максимальною ретельністю та відповідальністю. Ми прагнемо, щоб кожен мав доступ до дійсно якісного і натурального продукту. Продукція Coffee Lab Roasters це завжди впевненість в якості. Для того, щоб передати смак справжньої кави, наша компанія обсмажує тільки відбірні зерна. Ми пропонуємо як моно-сорти, так і фірмові бленди, які поєднуючи декілька сортів, створюють особливий аромат та передають зміст та глибину мистецтва правильної обсмажки кави».вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи