+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

До уваги дослідників / знавців / зберігачів культурної спадщини, котрі через війну в Україні вимушено змінили своє місце проживання, перемістившись до Івано-Франківщини, але не змінили свою пристрасть до пізнання нетлінного спадку нашої нації.

 

Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritage запрошує студентську молодь, аспірантів, викладачів, науковців, інших фахівців з числа вимушено переміщених осіб, що працюють, проходять навчання, здійснюють / здійснювали дослідницьку практику в сфері історії, культури, IT, архітектури, мистецтва, літератури, кінематографії, дизайну, психології інших креативних професій, - до участі в ознайомчих візитах з продуктами / об’єктами інтерпретації спадщини Івано-Франківщини. Ці продукти є успішними кейсами згуртування креативного потенціалу місцевих мешканців для урізноманітнення пропозиції для відвідування, а отже, для підвищення економічного потенціалу громад.

 

Всього буде організовано 4 одноденних подорожі у другій половині серпня 2022 року до красивих місць Івано-Франківської області. Головною родзинкою цих місць є унікальні історії конкретних мешканців, яких ми називаємо носіями живого спадку предків, адже вони своєю любов’ю підтримують зникаючі культури праці, явища та феномени малих громад.

 

В програмі – відвідини садиб, природних див, центрів та музеїв спадщини та живе спілкування з місцевими людьми таких громад як Вигода, Долина, Болехів, Косів, Яворів, Білоберізка. До Вашої уваги – новостворені продукти для пізнання карпатської живої спадщини: демонстрації культур праці, кулінарні майстеркласи, інтерактивні екскурсії і навіть особистий досвід господарювання.

 

Нас як організаторів цікавить зворотний зв’язок про продукти спадщини, свіжий погляд та ідеї щодо її інтерпретації для подальшого застосування в соціальному, економічному та культурному житті громад та України в цілому.

 

Участь у турах безкоштовна. Відбір – на конкурсній основі. Планується сформувати групу з 20 осіб.

 

Тури організовуються в рамках проекту «Спадщина для розвитку-II: підвищення управлінської спроможності малих громад України через залучення молоді», що виконується за підтримки Національного Фонду США на підтримку демократії (NED).

 

Для участі просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/BXA6an3scS81W7w59 та подати короткого мотиваційного листа (до 1 сторінки) з обґрунтуванням Вашої участі в подорожах.

 

Кінцева дата подання заявки – 12 серпня 2022 року.

 

Точні дати та детальні програми подорожей будуть надані відібраним учасникам до 15 серпня.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи