+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Вже 20 листопада відбудеться Think Tank форум в рамках проекту «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад України»!
Мета Think Tank форуму: спровокувати дискусію, пошук рішень та ідей для ключових тем, пов’язаних з практичним використанням потенціалу спадщини місцевих громад. У рамках кожної теми будуть проведені презентації тематичних досліджень, спираючись на відповідну експертизу різних місцевих громад та ОГС. Think Tank одночасно демонструватиме досвід громад та генеруватиме ідеї, а також залучатиме кожного учасника до дискусії.
Організатори події: Агентство з розвитку приватної ініціативи (https://arpi.org.ua/) у партнерстві з Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини (https://taif.org.ua/)- фундатори Мережі ОГС для підтримки громад зі спадщиною ‘Go Heritage!’ (https://www.facebook.com/groups/352867152133885/) в рамках проекту «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад України», що виконується за підтримки Національного Фонду США на підтримку демократії NED (https://www.ned.org/).
 
Технологія та модерування: Міжнародний центр трансформаційного підприємництва (ICTE) Університету Ковентрі, Великобританія (https://pureportal.coventry.ac.uk/en)
Учасники: представники громад зі спадщиною, ОГС, експерти у сфері управління культурною та природною спадщиною, представники центральних органів влади, що відповідають за державну політику в сфері спадщини.
Модератор:
— д-р Річард Томлінс, доцент Міжнародного центру трансформаційного підприємництва (ICTE), програмний директор ICTE, університет Ковентрі (Великобританія), факультет бізнесу та права; запрошений професор кафедри енергоменеджменту та технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (Україна).
Питання, які будуть обговорені в ході конференції:
Що, Чому і Як робити, щоб:
- Побудувати ефективне управління місцевою спадщиною?
- Залучити місцевих мешканців до пошуку найкращого рішення для своєї місцевої спадщини з метою піклування, збереження та використання його потенціалу повною мірою?
- Вимірювати ефективність управління місцевою спадщиною та успіх?
Форум передбачає організацію та паралельну роботу чотирьох кімнат для пошуку відповідей/ рішень щодо кожного з питань, узагальнення усіх зібраних відповідей та визначення найближчих перспектив, відповідно до отриманих відповідей/рішень.
Учасникам рекомендується підключатися до Zoom-конференції з комп’ютера, щоб мати змогу використовувати спільні дошки.
Коли: 20 листопада 2020 року, 16:00-19:00
Де: Онлайн-трансляція відбудеться на платформі Zoom. Посилання на захід ми відправимо вам на пошту. Реєстрація обов’язкова. Для участі до 18 листопада необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/osPxiPihJ9xoqHn16
До зустрічі на форумі! See less


вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи