+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Конкурс мікрогрантів для підтримки місцевих ініціатив з залучення громадськості до ефективного управління спадщиною тривав з 17 березня до 17 квітня 2020 року та був спрямований на конкретні ОГС, представники яких брали участь у Майстерні інтерпретації спадщини для ОГС України (12-15 грудня 2019 року, м. Яремче Івано-Франківської обл.) та підготували плани інтерпретації спадщини конкретних громад за громадською участю.

 


Оцінка пропозицій ОГС включала їх формальну перевірку та оцінку змісту. В конкурсі взяло участь 14 ОГС, 11 з яких були допущені до оцінки змісту. За результатами оцінки пропозицій конкурсна комісія прийняла рішення про надання грантів на реалізацію 5 проектів (пропозицій), що отримали найбільшу кількість балів:


·         ГО Надвірнянський туристично-інформаційний центр, проект «Навірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво»

·         БФ «Софос», проект «На гостину до Урбанських»

·         ГО Кроки до майбутнього, проект «Невідомими стежками Подністров’я»

·         Спадщина.УА, проект «Фандрейзингова кампанія на користь Поморянського замку #врятуй_замок»

·         ГО Інститут розвитку Брацлавщини, проект «Фестиваль «Брацлав-Ренесанс- 4 «Квартет подій»»


Конкурс мікрогрантів проводився в рамках проекту «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад», що виконується Агентством з розвитку приватної ініціативи за співфінансування Національного Фонду на підтримку демократії (NED). Метою проекту є підвищення рівня активності та залучення громадянського суспільства та ОГС в Україні до вироблення та реалізації політики щодо управління культурною спадщиною місцевих громад. Партнерами проекту є Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» та Туристична Асоціація Івано-Франківщини.

 

 

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи