+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

 Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає кваліфікованого консультанта у проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні (Діяльність 2.1. Розробка посібника для тренерів та Інструментарію програми для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості).

 

 

Послуги

 

 

Консультант з підготовки інструментарію програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини

 

 

Строк надання послуг

 

03.10.2018 – 20.11.2018

 

 

Робоче навантаження

 

 

30 робочих днів

 

 

Консультант з підготовки інструментарію програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини повинен підготувати Інструментарій програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини.

 

Конкретні завдання:

Інструментарій програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини має бути складений у формі посібника для ОГС, тренерів та представників громад із спадщиною. Він міститиме набір та опис інструментів, які можна використовувати в процесі розробки різноманітних програм економічного розвитку та підтримки підприємництва, пов’язаного із використанням ресурсів спадщини, з метою налагодження ефективного управління місцевою спадщиною та стимулювання економічного зростання. Поряд з іншими методами, інструментарій обов’язково має включати методи налагодження процесу планування за участю громади та інших зацікавлених осіб, інструменти сканування середовища та аналізу ситуації, визначення проблем та можливостей, формулювання візій та постановки цілей, аналізу альтернативних сценаріїв та пріоритезації, планування дій, їх моніторингу та оцінки.

 

Кваліфікаційні вимоги:

·        понад 3 роки досвіду роботи в ОГС у сфері місцевого економічного розвитку, збереження та використання спадщини;

·        досвід виконання подібних завдань;

·        знання англійської мови на робочому рівні є бажаним.

 

Процес відбору кандидатів:

·        відповідний досвід роботи;

·        знання англійської мови;

·        ціна (вартість) послуг.

 

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам, зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

 

В своїх цінових пропозиціях кандидати повинні:

·        зазначити ціну послуг за 1 день та за весь період надання послуг (30 робочих днів);

·        надати резюме консультанта, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід роботи та кваліфікацію, що відповідають вимогам до консультанта.

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за телефоном 067 738 39 04 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки інструментарію» в темі листа.

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та резюме, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки інструментарію» в темі листа до 01 жовтня 2018 року включно.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи