+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

 Шукаємо кваліфікованого консультанта у проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні (Діяльність 2.1. Розробка посібника для тренерів та Інструментарію програми для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості).

 

Послуги

 

 

Консультант з підготовки методичного посібника для тренера щодо навчання громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва

 

 

Строк надання послуг

 

03.10.2018 – 20.11.2018

 

 

Робоче навантаження

 

 

30 робочих днів

 

 

Консультант з підготовки методичного посібника для тренера щодо навчання громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва повинен підготувати посібник для тренерів щодо навчання громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва.

 

Конкретні завдання:

Методичний посібник для тренерів ОГС покликаний посилити спроможність громадянського суспільства допомагати громадам ефективно використовувати активи спадщини для економічного зростання. Посібник допоможе тренерам з ОГС спланувати та провести навчальні тренінги для представників громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва, пов'язаного із спадщиною, сформувати компетенції, які відповідають потребам та попередньому досвіду аудиторії та відстежувати ефективність навчання за допомогою зворотного зв’язку з учасниками.

Посібник має містити детальну програму та опис тренінгу, рекомендації та інструментарій для його підготовки та проведення. Очікується, що посібник допоможе тренерам сформувати уявлення про послідовність та специфіку їх дій на різних етапах підготовки та проведення тренінгу.

 

 Кваліфікаційні вимоги:

·        понад 3 роки досвіду роботи консультантом / тренером у сфері місцевого економічного розвитку;

·        досвід виконання подібних завдань;

·        знання англійської мови на робочому рівні є бажаним.

 

Процес відбору кандидатів:

Вибір консультанта буде здійснюватися відповідно до наступних критеріїв:

·        відповідний досвід роботи;

·        знання англійської мови;

·        ціна (вартість) послуг.

 

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам, зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

 

В своїх цінових пропозиціях кандидати повинні:

·        зазначити ціну послуг за 1 день та за весь період надання послуг (30 робочих днів);

·        надати резюме консультанта, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід роботи та кваліфікацію, що відповідають вимогам до консультанта.

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за телефоном 067 738 39 04 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки методичного посібника для тренерів» в темі листа.

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та резюме, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки методичного посібника для тренерів» в темі листа до 01 жовтня 2018 року включно.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи