+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Це вже другий тренінг за згаданою темою для учасників конкурсного відбору – представників ОГС з Івано-Франківської, Вінницької, Закарпатської, Чернівецької областей. У тренінгу також взяли участь представники бізнес-асоціацій, органів місцевого самоврядування обраних областей, що сприяло активним груповим дискусіям всередині груп, виробленню міжсекторного діалогу.

АРПІ залучило до участі в конкурсі представників мережі Вінницьких правозахисних організацій, а також членів мережі антикорупційних організацій, створеної Ресурсним інформаційно-методичним центорм на базі АРПІ у 2007-2008 роках. Для відбору учасників АРПІ також скористалося рекомендаціями колег з проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» зокрема коаліції з впровадження прозорих та вільних процедур в галузі земельних відносин «Прозора Земля» (м. Чернівці).

Ведучими тренерами були експерти у сфері громадських перетворень України, які також мають значний досвід діяльності в органах місцевого самоврядування – Віктор Кімакович (м.Івано-Франківськ) та Олена Усенко (м.Вільногірськ Дніпропетровської області). Тренери є експертами новоствореного на базі «Агентства з розвитку приваної ініціативи» Інституту громадської дипломатії та громадського лобіювання. У тренінгових заняттях взяли участь представники громадських організацій Івано-Франківської області, Вінниці, Чернівців та Швейцарсько-Українського проекту «Forza», що реалізується у сфері збереження лісового фонду в Закарпатській області.

Метою тренінгу було надати учасникам знання, уміння та навички для використання методології громадської дипломатії у діяльності задля розбудови сталих стосунків та навчити учасників ефективній самопрезентації у громадах.

На тренінгу було окреслено напрямки впровадження основ громадської дипломатії у вже діючі проекти організацій-учасників. Учасники мали змогу приєднатися до лідерів груп, які промоціювали ініціативи. Доопрацювання моделей громадської дипломатії відбуватиметься впродовж грудня 2008 -січня 2009 року. Самі ініціативи та перші їх результати учасники тренінгу матимуть змогу презентувати на першій робочій зустрічі мережі організацій громадянського суспільства чотирьох областей регіону задля впровадження інституційних змін, які сприятимуть системним перетворенням, трансформаційним євроінтеграційним процесам у регіоні. Таку зустріч для представників двох тренінгових груп АРПІ планує провести в кінці січня - на початку лютого 2009 року.

АРПІ залучило до участі в конкурсі також членів мережі антикорупційних організацій, створеної Ресурсним інформаційно-методичним центорм на базі АРПІ у 2007-2008 роках. Для відбору учасників АРПІ також скористалося рекомендаціями колег з проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» зокрема коаліції з впровадження прозорих та вільних процедур в галузі земельних відносин «Прозора Земля» (м. Чернівці).

Як і на попередньому тренінгу, всі учасники виявилися не лише пошукачами знань, але й ініціаторами конкретних рекомендацій та фахових пропозицій щодо вдосконалення роботи створюваного Інституту з громадського лобіювання та громадської дипломатії, а також розвитку Інституту в напрямку якісної практичної освіти.

Тренінг організувало «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (АРПІ) (м. Івано-Франківськ) в межах проекту «Створення регіонального інституту громадського лобіювання та громадської дипломатії» за підтримки програми Посольства Королівства Нідерланди Матра Кап.



вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи