+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Донор:

Програма прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» (2007 - 2013)

Роль у проекті:

Основний виконавець

Термін виконання:

квітень 2012 – червень 2014  

 

  

Проект впроваджувався спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Верховинською районною радою та Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини (Україна), Асоціацією «Іван Креван» та мерією с. Поеніле де суб- Мунте (Румунія).

 

Головним завданням проекту було підвищення економічної спроможності та інвестиційної привабливості прикордонних громад Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії через просування сталого розвитку, інвестиційних можливостей та інфраструктурних змін для покращення доступності регіонів (будівництво автомобільної дороги та відкриття пункту пропуску через українсько-румунський державний кордон в районі Шибене Верховинського р-ну Івано-Франківської обл.(Україна) та Поеніле-де-Суб-Мунте повіту Марамуреш (Румунія). 

 

 

Результати проекту: розроблено проектно-кошторисну документацію будівництва автодороги с. Ільці – Шибене та проектно-кошторисну документацію для будівництва споруд та будівель пункту пропуску, проведено дослідження техніко-економічних аспектів будівництва дороги та відкриття пункту пропуску. Готова документація передана Івано-Франківській облдержадміністрації для застосування при будівництві зазначених об’єктів.

 

В ході лобістської кампанії команда проекту добилася включення відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги до заходів Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. № 807, що дозволяє залучити на ці заходи в межах вказаної державної цільової програми 708 млн. грн.

 

Крім того проектом зроблено низку заходів для підвищення економічної спроможності місцевих громад, а саме: підготовлено, видано та поширено Мапу інвестора Івано-Франківської області (багатомовне видання); здійснено стратегічне планування розвитку Верховинського району та Рущанської Долини: вивчення думки суб’єктів господарювання Верховинського району (України) та Рущанської Долини (Румунії), підготовка профілів громад та стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району та Рущанської долини; підготовка коротких презентаційних видань «Стратегія розвитку Верховинського району та Рущанської Долини», «Перспективні інвестиційні проекти», «Профіль громад Верховинського району», «Профіль громад Рущанської Долини» (українською, англійською, румунською та російською мовами). Ці інформаційно-презентаційні видання були передані місцевим громадам Верховинщини як доречний інструмент для інформування інвесторів та потенційних партнерів. 

 

Також було створено окрему базу даних місцевих постачальників товарів, робіт та послуг www.hutsul.biz, в межах якої представлено понад 300 компаній, що здійснюють діяльність у сферах промислового виробництва, сільського господарства та надання послуг.

 

З метою представлення інвестиційних можливостей регіону для потенційних інвесторів та бізнес-партнерів у партнерстві з Івано-Франківським регіональним центром інвестицій та розвитку було підготовлено та видано окрему промоційну брошуру “Invest In Ivano-Frankivsk region”. 

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи